Sobota, 24 października 2020 r.,
imieniny: Marcina, Rafała
Informacje dla rodziców dzieci nowo przyjętych
Zapytanie ofertowe
Przerwa wakacyjna
Konkurs "Moje przedszkole"
Ważna informacja dla Rodziców!

Szanowni Rodzice

W związku z pojawiającymi się w niektórych krajach europejskich przypadków zachorowań na koronawirusa ; na polecenie Ministra Edukacji Narodowej ,Głównego Inspektora Sanitarnego i Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty informuję o bezwzględnym zakazie przyprowadzania do przedszkola chorych dzieci.

       Dyrektor Przedszkola Lidia Poterek

Dzieci u których nauczyciele zaobserwują objawy chorobowe, po poinformowaniu rodzica , muszą zostać niezwłocznie odebrane z przedszkola przez rodziców lub osoby upoważnione.

Uspokajam rodziców, że jeżeli dziecko nie miało kontaktu z osobą chorą, nie ma powodu do obaw,

Powiadamiam rodziców dzieci do 8 roku życia, że w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia przedszkola należy mu się zasiłek opiekuńczy (art.32 ust.1 lit.a Ustawy z dnia 25 czerwca 1999 o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby lub macierzyństwa, Dz. U.2017, poz.1368);

Proszę o sprawdzanie na bieżąco komunikatów publikowanych na stronach Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia.

W przypadku dodatkowych wątpliwości proszę dzwonić na infolinię Ministerstwa Zdrowia lub poinformować o jej działaniu innych - tel. 800 190 590 ( czynna całodobowo )

Informuję, że w przedszkolu wywieszone są instrukcje dotyczące mycia rąk oraz inne zasady dotyczące higieny osobistej z którymi proszę się zapoznać .


Czytaj również

2020-10-15, 19:22:01
Zbiórka kasztanów zakończona!
2020-10-08, 19:06:07
Akcja "Pod biało-czerwoną"
Przedszkole Nr 39 "Sto Pociech",
ul. Transportowa 2, 85-790 Bydgoszcz
www.sto-pociech.pl